giyotinli cam sistemi

Giyotin Cam Balkon Nedir?

Giyotin Cam Sistemleri otomatik ve manuel olarak benzersiz dikey çalışma özelliğinde cam panelleridir. Giyotin Cam Sistemleri, mekan içerisinde pencere veya cam korkuluk olarak kullanılmaktadır.

Giyotin cam sistemi kullanım amacına uygun olarak modifiye edilmektedir.

Kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ısı yalıtım beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Giyotin cam sistemi taşıyıcı malzemeleri üst düzey güvenlik ve emniyet sağlamalıdır.
Tüm giyotin cam sistemlerinde çelik Halat mil silindirler kullanılmaktadır.. Tüp motor sistemleri 3 farklı markada kullanılabilmektedir.

Giyotin Cam Balkon Sistemleri Nerede Kullanılır?

Giyotin cam sistemi, bir çok alana uygulanabilir. Cafe, restaurant, kış bahçesi, yaz bahçesi, teras, düğün salonu, tente-pergola altı gibi mekanlarda giyotin cam balkon sistemleri kullanımına uygundur. Kullanıldığı mekanlarda şıklık, güvenlik ve hava şartlarına karşı önemli avantajlar sağlamaktadır.

Giyotin Cam Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Giyotin cam sistemleri, mekanın ölçüsüne göre yapıldığı için, mekanın cam ölçülerine ve ve modeline göre değişiklik göstermektedir.  Kullanılan motor, giyotin cam sisteminin zincirli veya kayışlı olması, yapan firmanın referansları önem göstermektedir.